Informacja

Nowe produkty

Kołnierze z lisa Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 599,00 zł
  Nowe

  Kołnierz futrzany wykonany z najwyższej jakości naturalnego futra lisa srebrnego. Kołnierz z przodu zapinany jest na haftkę natomiast z tyłu posiada pętelkę na guzik, dzięki czemu łatwo można go przymocować do kurtki lub płaszcza. Luksusowy i niezwykle elegancki dodatek podkreśla stylowy ubiór.

  599,00 zł
  Dostępny
 • 499,00 zł
  Nowe

  Kołnierz futrzany wykonany z najwyższej jakości naturalnego futra lisa białego. Kołnierz z przodu zapinany jest na haftkę natomiast z tyłu posiada pętelkę na guzik, dzięki czemu łatwo można go przymocować do kurtki lub płaszcza. Luksusowy i niezwykle elegancki dodatek podkreśla stylowy ubiór. 

  499,00 zł
  Dostępny
 • 499,00 zł
  Nowe

  Kołnierz futrzany wykonany z najwyższej jakości naturalnego futra lisa czarnego. Kołnierz z przodu zapinany jest na haftkę natomiast z tyłu posiada pętelkę na guzik, dzięki czemu łatwo można go przymocować do kurtki lub płaszcza. Luksusowy i niezwykle elegancki dodatek podkreśla stylowy ubiór. 

  499,00 zł
  Dostępny
 • 499,00 zł
  Nowe

  Kołnierz futrzany wykonany z najwyższej jakości naturalnego futra lisa brązowego. Kołnierz z przodu zapinany jest na haftkę natomiast z tyłu posiada pętelkę na guzik, dzięki czemu łatwo można go przymocować do kurtki lub płaszcza. Luksusowy i niezwykle elegancki dodatek podkreśla stylowy ubiór. 

  499,00 zł
  Dostępny
 • 399,00 zł
  Nowe

  Kołnierz futrzany wykonany z najwyższej jakości naturalnego futra lisa rudego. Kołnierz z przodu zapinany jest na haftkę natomiast z tyłu posiada pętelkę na guzik, dzięki czemu łatwo można go przymocować do kurtki lub płaszcza. Luksusowy i niezwykle elegancki dodatek podkreśla stylowy ubiór.

  399,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów